Ana Sayfa  
  Yaptıklarımız  
  Yapacaklarımız  
  İletişim  
28 Eylül 2022 Çarşamba  
İyi günler, hoşgeldiniz...

Turksoftnet olarak bizler bilgisayar sistemleri ve yazılım teknolojileri alanında faliyet göstermekteyiz. Teknoloji alanında dünyada çıkan tüm yenilikleri yakından takip ederek tüm sistemlerimizi buna uygun olarak hazırlamakta ve uygulamaktayız.
Müşteri memnuniyeti ve tüm uygulanabilirlilikler bizim için ön planda gelmektedir. Şimdiye kadar sizlerin güveni kazanarak ayakta kalmayı başarabildik. Biz halen ayakta kalmak ve emin adımlarla daha ilerilere gitmek istiyoruz, elbette sizlerin bize olan güvenini yitirmeden... Çünkü biliyoruz ki "güvenilir" olarak hafızalarda kalarak mevcut müşteri portföyümüzü koruduğumuz gibi, sürekli yeni müşterilerde kazanmaktayız. Hayallerinizi, hayallerimizle bütünleştirerek bunları uygulamaya geçirmek ve aktif olarak çalıştığını görmek sizlerden daha fazla bizleride memnun ediyor.
Özellikle müşterimizin büyük bir kısmının yazılım ve web teknolojileri alanlarında faliyet gösteren firmalar olması bize gurur veriyor. Sektörün mevcut durumu ve proje yetersizliği, belirli kalıplar içerisinde sıkışıp kalmış tüm web projelerini ve bu şekilde olan web sitelerini gördükçe üzülüyoruz. Çünkü sizlerin en iyisine layık olduğunuzu düşünüyoruz. Çünkü size kendimiz gibi bakıyor ve görüyoruz. Çünkü hepimize biz diyoruz.

Mesaj Bırakabilirsiniz
TCMB'na bağlanılamadı.
Access is denied.
Alış
Satış
USD :
YTL
YTL
EURO :
YTL
YTL

Ana Sayfa | Yaptıklarımız | Yapacaklarımız | İletişim

Alptekin Bodur