Ana Sayfa  
  Yaptıklarımız  
  Yapacaklarımız  
  İletişim  
28 Eylül 2022 Çarşamba  


Geri Dön
Başvuru Yap
Adresime Gönder
Tavsiye Edin

ELEKTRONİK TİCARET

Sanal ortamda ticaret hacminin hızla artması ülkemizde de gerek bireysel, gerekse kurulsal bazda olmak üzere bu teknolojiyi kullanma gereksinimi ortaya çıkarmıştır.

Gelişmiş sistem entegrasyonu ve otomasyonu sayesinde zamandan ve insan kaynaklarından büyük bir tasarruf sağlanabilmekte, hata yapma olasılığı en aza indirgenmektedir.

Sistem içerisinde yer alan yönetim ve yapılandırma modülleri ile entegrasyon araçları sayesinde bir çok işlemi hızlı bir şekilde ve aynı anda yapılabilmesini sağlayarak tüm içeriğin kolay yönetilebilirliğini sağlamaktadır.

Raporlama modüllerini kullanarak tüm stok, cari hesap, ürün hareketleri gibi sistem içerisinde yer alan tüm hareketleri görüntüleyebilir, bu hareketlere ait detaylı istatistiksel bilgilerini grafiksel olarak inceleyerek dönem hakkında sağlıklı bilgilere erişebilirsiniz. Böylece mevcut ticari hacminiz hakkında sağlıklı bilgilere çok kısa zamanda erişme imkanınız olacağından ileriye yönelik yatırım ve yapılandırmalarınız için daha fazla zamanınız olacaktır.

E-Ticaretin sağlayacağı başlıca faydalar:

 Ticari işlemlerin otomasyonu,
 İşlem maliyetlerinin azalması,
 Stok maliyetlerinin azalması,
 Yönetim maliyetlerinin azalması,
 Verimliliğin artması,
 İşlemlerin zamanında gerçekleşmesi,
 Hata riskinin azalması,
 Şeffaflığın artması,
 Operasyonel maliyetlerin azalması şekildende sıralanabilir.


Ana Sayfa | Yaptıklarımız | Yapacaklarımız | İletişim

Alptekin Bodur