Ana Sayfa  
  Yaptıklarımız  
  Yapacaklarımız  
  İletişim  
28 Eylül 2022 Çarşamba  


Geri Dön
Başvuru Yap
Adresime Gönder
Tavsiye Edin

PORTAL UYGULAMALAR

Belirli bir konu, alan, sektör üzerine yoğunlaştırılmış yada geniş kapsamlı içeriğe sahip projelerdir. Portal sistemlerde amaç ziyaretçilere daha profesyonel ve zengin bir içerik sunmaktır.

İçeriğin hazırlanması, güncellenmesi büyük bir dikkat ve titizlilik gerektireceğinden portal uygulamalarda içerik yönetimi çok önemlidir ve ön plandadır. Kolay yönetilebilirliği sayesinde çok hızlı bir şekilde sistemi istediğiniz yönde geliştirebilir, kullanacağınız interaktif uygulamalar sayesinde ziyaretçilerinize çok sayıda alternatif sunabilir, tüm sistemi tamamen kişiselleştirebilmelerini sağlayabilirsiniz.

Portal uygulamalarda haber, anket, üyelik sistemi, reklam sistemi, mesajlaşma, web sohbet, puanlama, yetkilendirme modülleri standart olarak gelmektedir. Böylece tüm sistemi kendiniz yönetebileceğiniz gibi sistem yönetiminin bir kısmını yada tamamını yönetimi için belirleyeceğiniz üyelerede bırakabilirsiniz. Ziyaretçilerinize ve sistem üyelerine sağlamış olduğunuz yada olacağınız işlem yapabilme yetkisi onların içeriğe olan iştiraklarını artıracağı gibi geniş kitlelerin sisteme doğrudan katılımınıda sağlamış olacaktır.


Ana Sayfa | Yaptıklarımız | Yapacaklarımız | İletişim

Alptekin Bodur