Ana Sayfa  
  Yaptıklarımız  
  Yapacaklarımız  
  İletişim  
28 Eylül 2022 Çarşamba  


Geri Dön
Başvuru Yap
Adresime Gönder
Tavsiye Edin

SUNUCU UYGULAMALARI

İnternet dünyasının kilometre taşları, sanal alemin farklı ülkeleridir web sunucuları. Bir web sunucusu özellikleri ve kapasitesine bağlı olarak yüzlerce hatta binlerce web sitesine barındırabilir, web sitelerinin iletişim trafiğini düzenleyebilmektedir. Çok sayıda web sitesi barındırması bununla doğru orantılı olarak çok sayıda müşteri ve kullanıcı demektir.

Sunucu hizmete sağlayan firmalar için geliştirmiş olduğumuz uygulamalar sayesinde; yönetim ve yapılandırma basite indirgenmiş, işlem yapabilme hızı artmıştır.

Sunucu uygulamaları işlem yapabilmek ve destek sunabilmek olarak 2 ana çatı altında oluşmaktadır. Yapacağınız tanımlamalar ile web sitelerini ister ayrı ayrı olarak bireysel müşterilerinizin, ister toplu olarak kurumsal müşterilerinizin yönetebilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece destek için ayırmış olduğunuz zaman dilimi kısalacak bu işlemler için ayırmış olduğunuz personel sayısı düşecektir. İnsan kaynaklarından ve zamandan elde edeceğiniz tasarruflar sayesinde araştırma ve geliştirme için daha fazla yatırım yapabileceksiniz.

Web sunucularının mesailerinin büyük bir kısmını müşterilerine destek vererek geçiyor olması, site sahiblerinin, bayi olan kullanıcıların sunucudan istedikleri perfonması alamamaları, sorunlarını erken çözememeleri, adı kontrol paneli olupta sunucu üzerinde öyle çokta fazla yönetim sağlayamaması, türkçe olmaması, kullanım zorlukları, ergonomik olmaması bu sistemi oluşturmamızdaki en büyük etkenlerden biridir. Sistem başta Türkçe olmak üzere bünyesinde farklı dillerde barındırmaktadır. Site ile ilgili tüm kullanıcı hesapları ve şifreleri görüntülenebilir, kullanıcılar hesap bilgilerini unutsalar bile size gerek duymadan sistem üzerinden güvenli bir şekilde elde edebilirler. Kota sistemi sayesinde belirlediğiniz ölçüler içerisinde kolayca yeni kurulum yapabilirler, mevcut paketlerini düzenleyebilirler. Sistem üzerinde olan muhasebe desteği sayesinde tüm paketler cari kartlarla birlikte yönetilebilmektedir. Kredi kartı desteği sayesinde ödemeler online olarak yapılabilir, yeni kullanıcılar 7/24 yeni paketler, yeni kurulumlar gerçekleştirebilirler. Üyelik sistemi ve bayilik sistemi birbiriyle entegre olarak çalıştığından bayileriniz kendi altlarında farklı bayilerde oluşturabilirler. Sistem tüm özelliklerini kullanıcılar tarafından oluşturulan yeni kullanıcılara da açmaktadır.


Ana Sayfa | Yaptıklarımız | Yapacaklarımız | İletişim

Alptekin Bodur